| MihaelaRafaela a întrebat:

Vreau si linkul la o pagina unde pot traduce in engleza si franceza. funda

Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Http://www.dictionar-roman.com/....../index.asp intra aici selectezi din romana in franceza sau engleza si dai copi past la un text da sa nu fie prea mare ca nu traduce asa mult odata selecteaza tot cate 5 sau 6 randuri.

3 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Google translate est cel mai bun
Dar trebuie folosit inteligent
Exemplu
Vreau sa traduc din româna in engleza :
Casa rosie este peste drum de liceu traducerea da:
Red House is across the street from school ca sa fii sigura ca e bun copiezi traducerea si o retraduci in româneste