| raluca13_3999 a întrebat:

Am avut numai un baiat in viata cu care sa am relatii intime...insa m-am despartit de el.intotdeauna mi-am dorit sa fie unicul dar nu a fost sa fie...acum ma tem sa am pe altcineva deoarece nu mai sunt virgina si asa o sa inceapa si vorbele.ma simt oribil, imi este ciuda pe mine si de ceea ce am facut.sadsad

17 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

In primul rand contezi tu ca om si nu virginitatea!

| mgtow a răspuns:

Daca vrei poti ramane singura toata viata asa cum fac eu, doare dar stii ca nimeni nu profita de tine.

| Anca a răspuns:

N-ai de ce sa-ti faci griji. In ziua de azi primul nu e ultimul.
O sa treci si de al doilea - si de al treilea. Nu stim la ce nr te vei opri, dar cu siguranta nu la 1-2.

| BRG a răspuns:

Dragă Raluca, un băiat dacă este să țină la tine și să te iubească te va iubii și dacă nu m ai ești virgină,cel cu care ai fost înainte nu a ținut la tine,nu te a iubit cu adevărat, a vrut doar sex cu tine și atît, tu momentan ai picat în depresie, î-ți este teamă de ce zice lumea, dar nu le da atenție, tu trebuie să ai încredere în tine și să mergi mai departe, este adevărat că cu virginitatea nu te m ai întîlnești niciodată, este un lucru unic în viață, dar faptul că îți este ciudă pe tine înseamnă că conștiința ta lucrează, și este un lucru bun. Tu acum trebuie să fi foarte atentă cui permiți să se apropie de tine și cu ce scop, că dacă este doar pur sexual, atunci acel băiat nu te merită, pentru că azi e cu tine mîine cu alta, vă schimbă ca pe ciorapi, acest aspect este important, acela ca un bărbat să fie al unei singure femei, și o femeie al unui singur bărbat, așa a poruncit Dumnezeu. Sănătate multă și ai grijă de tine. Cîți ani ai? Cristi.

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna.
Pai raluca gandeste-te nu esti singura fata care a facut asta! O multime de fete au facut-o si nu au patit nimic inca au alti prieteni si etc. Daca iti faci alt prieten, asta nu inseamna ca trebuie neaparat sa-i spui adevarul ca esti sau nu virgina pentru ca nu cred eu ca el te va duce la ginecolog sa afle.sa fim seriosi! Si in plus acel baiat poate a mai avut prietene care nu au mai fost virgine, nu esti tu singura fata pe pamant. Asa ca lasa trecutul in urma si priveste in fata. Conteaza ce vei face nu ce ai facut, viata merge inainte orice s-ar intampla.

| darkrider a răspuns:

De ce sa iti fie rusine?
Daca iti alegi viitorul partener cum trebuie, daca va vi un om de incredere, o sa te inteleaga...

| express11 a răspuns:

Ai 13 ani? si nu mai esti virgina? naspa! mai asteapta!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Hei.nu e nimic rau in faptul ca nu mai esti virgina, din contra mergi inainte nu lasa ca ura si vinovatia sa-ti umple inima de tristete.iesi, cunoaste lumea, fa-ti prieteni. si vei ajunge sa cunosti un baiat care te va fae sa-l uiti pe fostul.
Fruntea sus! NU S-AU TERMINAT BAIETII!

| cherrybomb a răspuns:

Deci si u te-ai saturat d pl.
asta e
.
lasa vorbele ele oricum ies chiar daca esti chiar daca nu//

| eugenl a răspuns:

Mergi mai departe...viata intotdeauna are sa-ti ofere ceva bun.
Vei gasi pana la urma pe cineva care sa ramana cu tine, nu e timpul pierdut. Dar mai intai trebuie sa te ierti si sa eviti pe cat posibil profitorii. Daca nu reusesti sa-i ocolesti vei avea mult de suferit.
Mai lasa vorbele, nu le baga in seama! Gura lumii nu o astupa decat pamantul.
Iti doresc noroc si Doamne ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce? nu spuneti voi ca virginitatea nu mai inseamna nimic in ziua de azi? ca e o prostie? ca trebuie sa fiti liberi sa faceti sex de orice fel, la varsta la care vreti? sant de trei ani pe TPU, si tot asa aud de la voi astia tineri.stai cuminre, daca-ti reproseaza vreunul pune-l sa scoata limba afara, si dupa aia pleci.il faci sa creada ca stii ceva.sa vezi cum te accepta.siti dau un sfat; nu mai oferi totul pe tava, si te intoarce cu picioarele in sus prea repede.lasa-te dorita, asteptata, cucerita.ai fost fraiera, de acum fii smechera.

| Roxa_9890 a răspuns:

Buna raluca.eu te sfatuiesc sa iti continui viata.nimeni nu spune ca daca ai un prieten trebuie neaparat sa intretii relatii sexuale cu el, asa ca poti sa ai un prieten, caruia sa i te daruiesti abia după ce iti demonstrează cat de mult te iubeste, si daca intr-adevar te iubeste, atunci nu vor aparea vorbe.mult noroc!

| deutzadeea_7402 a răspuns:

Trebui sa fi atre si sa treci peste asta baiatul care te va iubi te va accepta asa cum esti. Sper ca sa gasesti persoana potrivita si sper sa nu suferi dupa un baiat is o gramada de baiti in lume nu se stie cand il vei intalni pe baiatu porivit.

| raluca13_3999 explică:

Ce as putea sa fac acumsad

| raluca13_3999 explică:

M-am daruit dupa un an si ceva si am ramas fara nimic.i-am fost fidela intotdeauna...sad

| raluca13_3999 explică:

Va multumesc mult pnt sfaturi...

| raluca13_3999 explică:

Pentru Cristi.am 20 de ani*