| Alle9666 a întrebat:

Am cunoscut un barbat in luna iunie, are o prietena de 5 ani cu care se vede rar si mai pe cineva pe care o cunoaste inaintea prietenei ( amanta, mai bine zis, care are prieten, nu stiu care e situatie dintre ei )... Am vorbit pana acum 2 saptamani, ne-am vazut si vorbeam zilnic, dar intr-o seara mi-a spus ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. In acea seara ne-am vazut si s-a comportat ca si cum nu mi-a spus nimic. Am trecut peste seara acea, credeam ca e din cauza bauturii, a doua zi s-a comportat foarte indiferent cu mine si vorbea urat iar apoi totul s-a oprit intre noi o saptamana si ceva... Apoi l-am vazut iar si ne-am intalnit, acum din nou nu mai vorbim. Tin sa mentionez ca s-a comportat foarte frumos cu mine inainte si doar el imi scria si imi spunea ca tine la mine si chestii de genul ..Nu am intretinut relatii sexuale. A spus si el ca sunt prea mica si ca o sa ma astepte...
Credeti ca a fost doar o joaca?

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Tu ai nevoie de un tip care să fie doar al tău, nu de toate resturile.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Poate e joaca. Dar tu nu ai nimic de pierdut din asta daca te face sa te simti bine continua. Nu te intereseaza ce tinichele are el agatate. Poti sa si l intrebi ce s a intamplat ce se intampla sau ce se va intampla cu voi.

| pilaf a răspuns:

Doar o joacă. Ai nevoie de cineva sincer/singur.