| roxy122222 a întrebat:

Am nevoie de o idee ce as putea sa ii cumpar mamei mele de ziua ei? dau fundita:&:*repede niste idei app ii place culoarea mov si fructele

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O bluză frumoasă de culoarea mov, un set de cosmetice, un parfum, un buchet de flori, o eşarfă dacă nu, un portofel cochet, o cutie cu bomboane.
Te pup!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trusa de machiaj, un parfum, un buchet de flori sau o cutie de bomboane, parerea mea. Orice atentie cat de mica o sa o bucure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O bluză frumoasă de culoarea mov,un set de cosmetice,un parfum,un buchet de flori,o eşarfă dacă nu, un portofel cochet, o cutie cu bomboane.
Te pup!

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o bluza, o esarfa, o poseta ( toate mov ), ceva decorativ care sa aiba pe el fructe, un parfum cu aroma de fructe
( ex. L Eau de Cedrat, Farouche, Eau The One ). Sper ca te-am ajutat. Ii urez la multi ani mamei tale.