| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent la aceasta intrebare :

Care este rolul casei / locuintei in viata unei familii?

la cel mai bun raspuns ofer fundita big grin:

Răspuns Câştigător
| oanacatalina a răspuns:

Casa este locul unde sunteti toti impreuna, unde se petrece cele mai frumoase amintiri si care iti confera caldura neconditionata, doar pentru faptul ca sunteti toti impreuna si ii dati viata...

2 răspunsuri:
| 111111111111111 a răspuns:

Locuinta intr-o familie are rolul de a-i aduna pe toti membrii ei la gramada creind o atmosfera destinsa.
casa este locul unde te simti cel mai bine

| ingerasmicutdragutalexandramelek a răspuns:

Pai rolul casei este pentru a sta in ea si viata unei famili pentru ca la cine sa plangi pe umar cand tie greu eu nu vreau fundita vreau doar sa intri pe http://alexutablog.bloguest.com lasa comuri si zile si la alti