| Welcome.to.my.word a întrebat:

Am o problema mare! Ieri ne-am decis toate 3 sa mergem in parc.Am sunato pe andreea sa vedem daca asa ramane si a zis da si mi-a zis sa o sun si pe ioana sa o intreb acelasi lucru si apoi sa o sun din nou pe ea.Am sunat-o pe acea fata si mi-a zis ca nu poate veni ca nu o mai lasau parinti.Am fost foarte suparata pe ea dar na ce sa fac. Apoi cand am vrut sa o sun inapoi pe andreea sa ii zic ca nu vine si sa anulam ea nu raspundea la telefon il avea inchis! Credeti ca o sa mai vina la mc!? nu stiu ce sa mai fac! Fixu nu il am si eu acum i-am zis mamei ca nu mai merg! Si parcul e departe de casa! Ce sa fac cum sa o anunt credeti ca va suna? cE ma fac acum trebuia sa fiu la mec! peste 10 minute dar nu stiu daca am anulat sau nu habar nu am!

3 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Daca n-ai cum altfel asteapta sa te sune ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate m-am straduit sa inteleg, a ramas ca Andreea vine la Mc, doar Ioana nu poate. Poate ar fi mai bine sa mai incerci sa suni sau sa astepti sa sune ea. Desi eu n-as numi asta tocmai o problema "mare", altii au ramas fara case la inundatii, aia e intr-adevar o problema mare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow.eu zic.sa astepti sa sune ea si .cu prima ocazie sa i-o platesti andreei: sa ii spui sa te sune si apoi sa iti inchizi telefonul, iar daca ulterior te ia la rost.pentru neseriozitatea ta. faci pe victima spunand ca te-a lasat bateria fix dupa ce ai terminat disc cu ea.laughing).NU, glumeam. putin. sper ca nu te-ai suparat.si eu cred ca problema ta e. putin spus mica.asa ca sunt sigura ca se va termina cu bine totul.si.PS: data viitoare nu te mai supara pe .Ioana cand iti spune ca parintii i-au dat restricti in a-si duce planurile la capat.nu e vina ei ca parintii asa au decis.nu? Poate Ioana a ramas plangand in urma telefonului tau, gandindu-se ca are si ea o problema.cine stie? tongue si culmea se mai supara si prietena ei degeaba pe ea.Vezi unde e problema? E modul in care privesti tu lucrurile.Relax.si nu te mia grabi sa judeci lucrurile. fara a avea o baza.niste dovezi solide.am dreptate? Bafta.asta a fost parerea mea.