| 31ea a întrebat:

Am primit mail acum cateva zile ca am pus o intrebare si n-am votato dar nu stiu, acum trebuie sa votez sau sa aleg raspunsul castigator la intrebarea de azi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa votezi fiecare raspuns la intrebarea ta cu folositor, nefolositor, etc... le gasesti sub raspuns... apoi alegi un raspuns castigator, cel care te-a ajutat cel mai mult, iar asta o faci mutand mouse-ul pe medalia din dreapta raspunsului considerat de tine castigator, apoi dai un click si...gata!happy

1 răspuns:
mariana
| mariana a răspuns:

Tu trebuie sa citesti toate raspunsurile date, apoi faci o analiza a lor si astfel votezi raspunsul castigator (dupa indrumarile date de Adina in primul raspuns), pe acela care crezi tu ca este cel mai bun dintre cele date. Daca din ele nu exista nici unul care sa te multumeasca, atunci inca nu trebuie sa votezi, trebuie sa astepti ca sa mai primesti si alte raspunsuri care te vor lamuri problema asupra careia tu ai pus intrebarea.