| Roxana_2583 a întrebat:

toata lumea vreau sa-mi raspunda pentru ca nu stiu cum sa mai fac sa-mi fie bine.Pentru inceput vreau sa va spun ca am o relatie foarte frumoasa, ne intelegem super si chiar daca e o relatie la distanta, avem un an si 3 luni acusi, dar ceea ce vreau eu sa va intreb... ce trebuie eu sa fac sa numai fiu asa de geloasa? niciodata nu mi-a dat motiv, nu m-a inselat niciodata, dar eu sunt foarte geloasa si ii fac crize si sincer, imi este frica sa nu ia o decize de care sa-mi para rau din cauza unor crize de gelozie in care nu-si au rostu?

1 răspuns:
| Xenaaaa a răspuns:

Nu inteleg daca nu te. a inselat de ce esti geloasa? Stai calma daca ti. a dovedit ca te iubeste si nu te.ar insela n.ai motive si un e bine sa strici o relatie ca a ta.