| andraroxana a întrebat:

Am un iubit cu care am o relatie de 4 ani dar in ultimul timp nu prea ne mai vedem pentru ca zice ca munceste f mult si vrea sa stranga bani.nu pot spune ca in mom in care ne intalnim suntem fericiti dar parca simt ca vema rege rau.il simt cateodata prea distant.

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Adevarat grait-a Crinu! Prea lunga logodna, cu tot tacamul! Apare oboseala, se instaleaza monotonoa, probabil (?) tu nu muncesti.Baiatul s-a maturizat, si vede ca nu mai aveti prea multe de zis sau sperat. Sau poate e doar obosit.

| ThinkPink a răspuns:

Poate are probleme la servici, vorbeste cu el, nu sti niciodata ce e in mintea sau in sufletul unui om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logodna lunga, esec curat.dovada ca totusi conteaza o hartie, si ceva ratiune.nu numai sentimente.si daca i-ai dat tot ce a vrut in numele dragostei, gratis ai gresit. s-a saturat de tine.si omul e al naibii de curios.mai ales oamenele.