| AnnaMaria_8161 a întrebat:

Am visat-o pe bunica mea care a murit acum 2 ani, ca fugea dupa mine iar mie imi era frica de ea si plangeam si m-am oprit in fata unei femei care m-a luat in brate.

9 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Asa, si?

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu e nici o intrebare dar probabil te intrebi ce a insemnat acel vis.Eu nu cred in vise, deci nu iti pot spune decat ca a fost doar un vis si nu ai de ce sa te temi.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii dai ceva de pomana, asa ar spune bunica mea big grin cumpara si tu ceva care ii placea ei mult si da unui copil sau cuiva care stii ca ao sa se bucure. Daca vezi morti in vis, inseamna ca esti influentat de oameni negativisti si ca nu stai in preajma celor care trebuie. Ai putea suferi pierderi materiale. Poate fi si un semnal ca trebuie sa iti inchei conturile cu cei morti. Daca visezi o persoana care a murit acum mult timp, sugereaza ca o situatie curenta sau o relatie iti aminteste de calitatile persoanei disparute. Daca vezi sau vorbesti cu parintii tai, morti, reflecta teama de a nu-i pierde sau de a face fata pierderii. Un frate sau ruda moarta in realitate si vie in vis indica faptul ca ti-e dor de ei si ca incerci sa invii timpurile trecute alaturi de ei. strain - Este semn ca vei primi vesti de la prieteni.
femeie - Daca e o femeie tanara atunci vei avea probleme cu dusmanii, iar daca femeia este batrana atunci primesti vesti rele despre unele persoane apropiate. Femeie bolnava este un vis ce prevesteste ceva rau, dara daca visezi ca saruti o femeie obtii foloase, castiguri. Femeie murind inseamna despartire de un prieten, de o ruda sau de un vecin.
dai funda? big grin

| DerFinne a răspuns:

Si care este intrebarea?

| xSunriseX a răspuns:

Da-i de pomana

| yrynica a răspuns:

Ti sa-ntamplat ceva in ziua aceea?

| cathwoman a răspuns:

Poate iti e dor de ea...straight face Si apropo...care e intrebare? thinking

| MrawR a răspuns:

Iti e doar dor de ea.si mie mi se intamplasad

| PrOKtN a răspuns:

Si ce e cu asta ca nu iti inteleg intrebarea