| Andreea0612 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat si mi-a cerut sa ne intalnim azi. Problema e ca nu vreau sa ies, plus ca e o persoana ingamfata si antipatica.
Eu am zis da chiar daca nu vreau sa ies. Nu puteam sa ii zic nu pentru ca dupaia ma intreba de ce, si nu aveam ce sa-i zic.
Ce as putea face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Nu ai de ce sa amani atat.Da-i o sansa.Iesi cu el si poate aveti lucruri in comun, daca e chiar asa rau spune-i ca sunteti total opusi si nu il placi.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ai de capu meu. Asa nu ini plac persoanele care o iau pe ocolite. Zi direct nu si gata.
Pentru mine o fata care incearca sa ma duca cu zaharelul este o japita ordinara. Aproape doi ani de zile m-a purtat una cu zaharelu. De ce dracu nu poti sa zici direct si sa tot amani si razamani. Sincer chestia asta cu amanatu denota faptul ca esti o persoana slaba si fara caracter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi pur și simplu nu, și motivele de rigoare. Noi băieții trecem mai ușor, si nu prea punem sentiment. după cum lăi descris poate nici nu i pasă de tine și vrea să se dea jmecher ca a mai agățat pe una. E pe principiu fwte și fugiwinking

| Kenya a răspuns:

Sa te duci! Puteai pur si simplu sa spui nu si sa-i spui ca nu-l placi. Acum trebuie sa te duci daca ai spus da. Altadata gandeste-te de 2 ori.

| IonuţR1995 a răspuns:

Spune-i ca a intervenit ceva, si ca nu te mai duci.
Si indeparteaza-te de acea persoana.

| Vanilla2014 a răspuns:

"Alo...Sti... a intervenit o problema si nu ne mai putem vedea. O lasam pe alta data. Sper ca nu te-am incurcat."