| Laurretta a întrebat:

Aseara un prieten (fostul amant) mi-a spus sa-i trimit un "mesaj frumos„, insa eu nu i-am trimis nimic si azi dimineata mi-a spus sa-i trimit daca nu se va supara. ok, i-am trimis insa de atunci nu mai stiu nimic, nu-mi raspunde la telefon si nici pe mess. Ce ar trebuit sa contina "un mesaj frumos„?
p. s. are iubita.

Răspuns Câştigător
| Liquify a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de treaba. Daca are iubita inseamna ca doar te foloseste. Nu conteaza ce trebuie sa contina "un mesaj frumos" catre el. Daca ai putin respect fata de tine nu il mai cauta.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mesajul frumos e asta: Sa nu te bagi in relatia cuiva ca nu e bine. Ai face bine sa ii zici la tipa ca o inseala.

| Anca a răspuns:

Maryana5, inca nu e? laughing
Familie nu inseamna doar actul semnat. Si relatiile serioase sunt deja un lucru in care n-ar trebui sa-ti bagi nasul, altfel nu este decat o alta curva in multitudinea de ele!

| maryana5 a răspuns:

Vrei cumva sa ajungi o viitoare curva care sparge familii? Eu zic sa nu mai ai de-a face cu el!

| ZvT a răspuns:

De unde sa stim noi. Nu toata lumea este lipsita de moralitate ca tine sa se dea la prietenul altei fete sau sa fi avut,, amant''.

| joanamm23987465 a răspuns:

Mai stii? poate a vrut sa ii trimiti un mesaj frumos pentru ca sa ii arete prietenei sale ca. te dai la el, nu ca te dai doar ca sa se aprinda o cearta intre voi doua, mai bine nu il baga in seama pentru ca si mie un baiat mi-a trimis tot felul de mesaje (nu am chef sa decriuu) chiar dack o avut pr.