| Morenna10 a întrebat:

Aveti vreo ruda care e plecata in strainatate? Ce membru al familiei? E posibil ca ambii mei frati sa plece luna viitoaresad

Răspuns Câştigător
| Kiddzo a răspuns:

Fratele meu a plecat recent in Anglia pentru doctorat. Recunosc, am plans pentru a ma descarca, dar apoi am vazut ca nu e sfarsitul lumii. Imi trimite mereu mail-uri si incercam sa intram pe Mess cam in acelasi timp pentru a putea vorbi. Totul va fi bine. Bafta >:d

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu maicamea, taicameu, varul meu care e in Madrid, unchiul meu care mai merge in Germania si verii mei care mai merg in vizita in alte tari din lume.

| mona a răspuns:

Am o cumnata in Italia

| FoarteLetargic a răspuns:

Am un unchi plecat in Italia.

| LOVE_3743 a răspuns:

Sa stii ca e mai interesant fara ei Daca ai vreo 10 ani sa stii ca mama iti va cumpara orice!

| coliflor a răspuns:

Da chiar eu sunt plecata,dar sa nu crezi ca e asa de rau, in strainatate viata e buna, mai greu la inceput cu acomodarea si e rau si de cei ramasi acasa.

| robert123 a răspuns:

Tata e plecat de cativa ani prin strainatate ba prin rusia ba prin Italia ba prin anglia bahamas vb cu el in fiecare zi pe mess si vine si sta cam o luna pe acasa este destul de greu la inceput dar te inveti tu

| iraida84 a răspuns:

Pai e greu sa sti.sunt si eu plecata cam de mult timp si e destul de greu, si pentru mine si pentru cei de acasa.mai ales ca am nepoti pe care nici nu i-am vazut, doar in poze.deci e greu dar dupa catva timp te obisnuiesti,iar iti amintesti si tot asa, mai plangi dar asta e viata, nu avem ce face.de multe ori te gand ca m-ai bine ti-ai baga p**a in ia strainatate si esti acasa cu ai tai, dar in tara e dezastru... sper ca intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele mele matusi sunt plecate in Austria.

| Morenna10 explică:

Lol ...am 17 ani si nu am nevoie de nimic decat de familiehee hee

| shainitainii a răspuns:

Am o matusa si un unchi in Italia. happy

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Tatal meu a fost plecat in Italia timp de 6 ani.La inceput am plans, sh 3 luni de zile n-am putut vorbi cu el la telefon, pentru ca ma bufnea plansul...dar cu timpul m-am obisnuit! :*

| xBluO a răspuns:

Mama mea e in Afganistan de 4 luni si vine in oct puppy dog eyes

| RandyKiffOrton a răspuns:

La mine unchiul.

| angelina1995 a răspuns:

Sora mea e plecata in America de 3 ani. sad