| Mihai123211 a întrebat:

Azi prietena mea s-a suparat foarte tare pe mine, cand imi facea oral am ejaculaat la ea in gura si nu am mai apucat sa-i spun ca imi vine sa ma termin, efectiv nu am putut controla.Ce pot face sa ma impac cu ea? Zice ca am facut cu intentie dar nu e asa.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si daca pleaca alta va fi incantata sa testeze sperma ta

| Drolja a răspuns:

Sunt foarte curioasă dacă voi vă anunţaţi unul pe altul după fiecare activitate. Şi sunt foarte curioasă şi cum ar arăta toate astea: "Dragă, vezi că mă cac. Să nu zici că nu te-am anunţat!"...

| gelu1970 a răspuns:

Trebuie sa fie tare scarbos. data viitoare incearca sa te controlezi. de data aceasta incearca sa ii explici ca in momentele excitarii barbatii gandesc...
cu creierul de jos.

| Public22 a răspuns:

Data viitoare poate o anunti si tu! eu zic ca aveai timp sa faci asta, doar nu e.j.a.c.u.l.e.z.i instantaneu. Oricum nu este un lucru asa rau ca ai facut asta, partea nasoala e ca ea nu stia si s-a trezit cu gura plina. Explica-i ca multi oameni fac asta si nu e ceva asa de grav. Cere-i si tu iertare, si sigur va trece peste, atata timp cat te iubeste. Succes!

| horansgang a răspuns:

Dumnezeule mare laughing. daca te iubeste, se va intoarce la tine. depinde si de personalitatea ta, daca stii cum sa o iei