| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna am 2 probleme deci sa incepem cu asta...

Uite verisoara mea mai mica cu 3 ani a venit la mine ne-am distrat astea cand era sa o duc acasa mergeam mai incet ea mai tare ii era frica eu ziceam santa luccia si am glumit cu ea nu am stiut ca o sa se supere ajutorrr ma trage ceva si astea si a inceput sa urle la mine sa ma faca proasta sa ma duc dracu plangea si i-am zis sa isi ceara scuze si a venit maicasa ca se auzea ditamai urlete si dupa de ce sa imi ceara scuze m-au facut nebune nu am zis nimic dupa ce ca la pastea a stat cu noi de craciun de revelion anul asta a mancat, a baut i-am dat cadouri m-am jucat cu ea dupa ce ca e mai mica ca mine nu am crezut ca va veni circul asta cine are dreptate?

si a doua deci la ora de sport m-am duc in clasa unde erau 2 colege pe una o durea burta rau (stiti ce inseamna asta nu?) si ea a plecat acasa ne-am dus pe teren din nou la ora de sport si fata acea cu care stateam in clasa ca eram 3 eu, ea si cea care o durea si a zis ca crede ca i-a venit ciclul si astea si s-a bagat un baiat si una dintre colegele noastre a inceput sa zica ti-a dat sperma? si el ti-a venit ciclu doamne fereste nebuni nu da asta e...
si eu am zis Y i-a dat am zis ops si am zis o minciuna si fetele s-au suparat pe mine bine tuturor le-au trecut mai putin cea care ne-a zis ca lui y din asta i-a dat si am vazut un stilou phantom si am vrut sa stiu cum scrie si nu am remarcat ca e banca unui coleg nebun (adevarat) si aa zis aia te zic lui x si ala s-a suparat si a venit pe la spatele meu si a vrut sa ma traga de mana eu am fost la karate si na reflex... si eu m-am suparat pe fata aia cine credeti ca are dreptate in toate povestile asea

am 12 ani...

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Nu te-ai tampit, asa cred ca esti tu.
Unde draq is virgulele acelea, imi este si greu sa citesc ce ai scris. :)).Mai du-te pe la scoala si apoi... iti raspundem.
http://scrii.ro/

3 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Scuze am scris repede si cam tampit, dar trebuie sa ma duc la scoala cred ca o sa chem un taxi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne! d'oh
Cine sa inteleaga ceva mai fata? Virgule, puncte, acorduri, unde sunt? Nimic nu am inteles!
Asa scrii si la scoala? Din curiozitate te intreb: ce note ai la romana?
Acu' daca vei zice 10 sau chiar 8 m-ai spart! O sa te intreb ce farmece ii faci profei, daca e asa!