| frum a întrebat:

Am nevoie de ajutor din partea voastra. Am 23 ani, urma anul viitor sa fac nunta dar am fost parasita de iubit pe motiv ca sunt prea grasuta la picioare decat ii place lui si ca lui ii plac fetele foarte slabe. Mentionez ca am 1.72, 63 kg, parerea mea este ca nu sunt grasa,doar ca asa este formatul meu, cu picioarele mai groase, dar totusi cred ca as putea sa fac ceva in privinta asta sa arat altfel. Mentionez ca am mers o buna perioada la sala dar acest lucru nu a fost benefic deoarece am inceput sa fac muschi la picioare si nu mi s-au subtiat deloc. M-am ambitionat acum ca sa ii dau peste nas lui si in acelasi timp sa imi recapat increderea in mine: vreau sa slabesc la picioare cat mai repede si frumos.Suferinta a fost foarte mare dupa o asemenea despartire avand in vedere ca urma nunta si eu am sentimente astfel incat sunt foarte hotarata sa imi fac un corp de invidiat. Daca cineva dintre voi a reusit sa faca asta,sau stie un sfat bun care m-ar putea ajuta sa imi modelez picioarele as fi recunoscatoare, ceva cure,alimente, exercitii care stiti ca functioneaza. Va multumesc. Mentionez ca am picioarele aproximativ la fel de groase ca fata din poza https://www.google.ro/......ps?/search

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Cine te iubeste te place asa cum esti.Ar trebui sa intelegi ca acesta a fost doar un pretext pentru a sfarsi relatia.Baiatul probabil ca a gasit pe alta si nu a stiut explicatie sa-ti dea.

| Lawliet14 a răspuns:

Urma nunta si te-a parasit pentru ca erai "prea grasuta la picioare"? Dumnezeu, cu ce om urmai sa te casatoresti! Cu un om de nimic, iti zic eu. Daca te iubea iti saruta picioarele asa cum erau. Chiar esti sexy asa plus ca exista persoane care au forme mai ciudate ale picioarelor si oricum nu conteaza prea mult! Sper ca totusi si daca vei arata altfel, poate nu e posibil datorita conformatiei, nu te vei mai intoarce la el niciodata. Un om de nimic e, daca povestea voastra e adevarata si clar nu te-a iubit...

| mihaicelsfant a răspuns:

Te-a lasat pentru altahappy

| FuckingContra a răspuns:

Ar trebui sa-i multumesti pentru ca era cat pe ce sa te casatoresti cu o curva masculina. Fii fericita si fara el, suntem cum ne-a lasat Dumnezeu

| Nico_6399 a răspuns:

Asta nu este o explicatie logicw sa te paraseasca.Cu siguranta te-a parasit pentru alta...o să aflii si tu la un moment dat. Asa ca nu te mai chinui degeaba sa iti subtiezi picioarele ca nu ai nevoie.