| Claudia15Maria a întrebat:

Buna am nevoie de un sfat. Astazi m-am certat cu mama mea ( Menționez ca părinți mei sunt divorțati ) din cauza ca citeam o carte si no mai o lăsam din mana.Ea sa supărat sincer si a inceput sa ma îmbrâncească. Eu atunci am mers acasa ( eram la unchiul meu la ziua lui iar el locuiește lânga mine ) am închis ușile si ea a stat la ușa eu i-am spus ca nu o las sa intre doar daca imi spune si te rog iar ea a sărit pe geam. Cand a afalat bunica mea a venit la mine iar eu aveam Paul intr-un coc bine stand m-a luat de par si ma tarat in toată camera si ma bătut in acelasi timp cu multă cruzime. Chiar si cu papucul. Cu talpa din aceea care ustura apoi am tipat si a venit unchiul meu care a început sa imi dea palmi peste fata foarte dureroase sincer... Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Adica tu vrei sa ne spui ca citeai linistita o carte si pur si simplu toata familia tea luat la bataie?! straight face

| d0areu a răspuns:

Du-te si stai cu tatal tau daca mama ta se comporta asa urat cu tine.

| Claudia15Maria explică:

Aham cam asa ceva erau supărați de ce citesc atat... Stiu ciudat

| allexandra0308 a răspuns:

Doamne fereste, unii parinti nu stiu cum sa isi faca copii sa citeasca si ai tai te bat de asta? straight face Eu ti-as propune sa te muti cu taicatu...

| Covaci_Stefan_1976 a răspuns:

Vrei un sfat? Dc s-au certat parintii tai, ca sa aflu cauza!