| mantuire a întrebat:

Buna!
Am niste pisici de 5 saptamani si vreau sa le fac baie, am voie?
Cam in cat timp pot sa-i dau cu o solutie de purici?
Va rog sa raspundeti!

Răspuns Câştigător
| copilaroasa2k17 a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu despre pisici (P.S. si eu am laughing, nu e prea recomandat sa li se facă baie. Acum daca chiar vrei sa le faci o baie, mai bine le-ai duce la ceva salon special pentru animale ca sa se ocupe profesionistii happy. Iar cu solutia de purici ii poti da (eu i-am dat pe ai mei de la 6 saptamani, dar nu cred ca are ceva daca ii dai mai devreme). Mult succes si sa te bucuri de ele! happy