| LadyDeea998 a întrebat:

.am o dilemă..eu si un băiat drag mie avem aceleasi alunite pe fata si un caracter perfect asemănător nu suntem rude nici pe de o parte dar in schimb avem aceleasi caracteristici cea care lumea o remarcă prima data este alunita de deasupra buzei! Este un semn sau vreo coincidenta oarecare?

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

O coincidenta oarecare

| OoBunnyoO a răspuns:

Este o coincidenta.

| FlorinCiokan a răspuns:

Semn rau? Cred ca glumesti. E o simpla coincidenta. Care se mai intampla la cateva mii de oameni de pe Pamant.

| BluishAngel a răspuns:

Eu nu cred ca e o coincidenta happy

| vladut94 a răspuns:

Da.