| bububulinatutulina a întrebat:

am o problema.imi place de un băiat de la tara.ieri mi-am facut curaj si i-am spus.dar am aflat ca lui ii place de o fata pe nume Maria ea fiind prietena mea.ei bine acum ajungem la problema in primul rand ea nu-l suporta.in al doilea rand eu cred ca el a spus asta numai ca sa ma supere.ce sa fac? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| TeoReo a răspuns:

Nu incerca sa i te bagi pe sub piele si in niciun caz nu il stresa cu intrebarile, comportate normal si vezi daca se schimba in vreun fel, sau vorbeste cu accea Maria sa te ajute sa afli daca te place.Cand stai pe langa el ezita sa te comporti ciudat, el va sesiza asta si in cel mai rau caz nu va mai vorbi cu tine,

2 răspunsuri:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai asteapta sa vezi ce face el. Pisica ii la el in curte.

| Cosmina33 a răspuns:

Hmm... Daca crezi ca a facut asta doar ca sa te supere, incearca sa vorbesti mai mult cu el, sa va apropiati mai mult. Te poti folosi si de faptul ca Maria nu il suporta. smug