| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,am observat ca fostul meu prieten a inceput sa umble tot mai mult prin oras,el nu e de aici si nici cand era cu mine nu venea atat de des. Stie ca nu imi place dar vad ca,cauta anturaj cu "smecherii" de aici. Stiu ca poate ar trebui sa il ignor,dar nu pot,toata ziua vad check-in-uri peste tot in oras,unde stie ca merg si eu,chiar mi-e aiurea sa stiu ca in loc sa scap de el si sa il uit, pot sa il vad in fiecare zi.

21 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Ignora-l.Considera ca nici nu-l cunosti si ai sa vezi ca va inceta.

| T0T a răspuns:

Face special, are o minte destul de malefica, dar te-am sfatuit mereu Miruno, mai bine lasa-l in pace...Stiu ca e greu, dar e mai bine asa. In loc sa faca si el un gest frumos, sa iti ofere ceva pentru ca te-a dezamagit, tie ti se pare normal sa faca asta, adica in loc sa faca un lucru bun sa iti faca rau?
PS: Imi place faptul ca pui atatea intrebari aici m-am obisnuit cu intrebarile tale laughing

| mirunaaa96 explică (pentru T0T):

Ce dragut, multumesc frumos, o sa pun cat mai multelaughing) mi-ai facut ziua mai buna cu raspunsul asta.

| T0T a răspuns (pentru mirunaaa96):

Ma bucur daca raspunsul meu te-a ajutat chiar si in felul asta happy Oricum nu ai pentru ce sa imi multumesti.
O zi frumoasa happy

| Doub a răspuns:

Si intrebarea?raised eyebrows

| mirunaaa96 explică (pentru Doub):

Ce sa fac ca sa nu ma mai deranjeze atat de mult? Sau ar trebui sa fac si eu la fel ca el?

| T0T a răspuns (pentru mirunaaa96):

Stiu ca e o intrebare ciudata, dar sunt curios, mereu am fost: Tu esti fata din poza?

| mirunaaa96 explică (pentru T0T):

Nu,nu am avut niciodata poza cu mine la profil, dar nici nu e diferenta mare, de aia am pus-o.

| Doub a răspuns (pentru mirunaaa96):

Ignora-l, altceva nu prea ai ce sa faci...

| T0T a răspuns (pentru mirunaaa96):

Inseamna ca esti frumoasa fetita...O fata ca tine sa nu poata uita un... ca ala? Gaseste-ti alt baiat si dupa o sa te vada cu altul si sa vezi ce prost se va simti. Fii si tu rea laughing

| mirunaaa96 explică (pentru T0T):

OK,multumesc,astept raspuns din partea ta la fiecare intrebare ce o pun!laughing:*

| T0T a răspuns (pentru mirunaaa96):

Poti sa ma adaugi la prieteni? Asa probabil voi vedea mai usor cand pui intrebarile laughing Eu nu pot sa te adaug pentru ca am o politica cam orgolioasa ce-i drept...

| T0T a răspuns (pentru mirunaaa96):

Merci. Si inca o chestie pe care vreau sa ti-o spun. Tu pari o fata ok, din intrebarile tale rezulta ca tu chiar ai pus suflet in relatia aia. Mai esti si frumoasa laughing Deci tu ce concluzie tragi din asta Miruno? Eu trag concluzia ca meriti un baiat care sa te iubeasca din adevaratul punct de vedere, si sa iti arate asta, si sa te respecte.
Oricum, bafta cu dragostea in continuare happy

| Mayar a răspuns:

Noh, si ce te-ntere pe tine de el? Daca vrea sa te scoata din tatani, sper ca nu o sa ii dai satisfactie.
D-zeu sa-l ierte, ce sa zic? Sau... daca esti mai rautacioasa si mai doritoare de a-ti 'intoarce favoarea' - gaseste-ti si tu un tip cu care sa iesi - vezi cum sa fie si cum sa nu fie, ca sa ii faci in ciuda.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Mayar):

Nu ar trebui sa se razbune pentru ca oricum il place. Eventual, daca relatia nu se schimba la loc, sa isi refaca viata,

| Mayar a răspuns (pentru Lawliet14):

Da, dar astia mici nu se linistesc daca nu dau putin si ei inapoi. Si, sa fiu sincera, nu prea moare nimen idaca ea iese cu unul de cateva ori. Adica, nu trebuie neaparat sa ii fie iubit. Poate si sa ii spuna tipului despre ce e vorba. Ca doar si celalalt doar o tachinare face.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaicelsfant a răspuns:

Daca e obesedat de tine... ai grija cu el sa nu fie periculostongue

| NessCaffe1978 a răspuns:

Procedeaza la fel. Ignoranta e cea mai letala arma intr-un cuplu.