| Buburuza_2097 a întrebat:

am si eu o nelamurire big grin. Daca esti nascut pe 21 decembrie ce zodie esti? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Inceputul si mijlocul lui decembrie este sagetator, sfarsitul capricorn. 21 decembrie este apropiat de limita dintre zodii dar cred ca este in capricorn. thinking

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sagetator decada 3. Numai bine!

| missbee a răspuns:

Capricorn în zodiacul european.
http://www.horoscop.ro/Horoscop-alte-pagini/Ce-zodie-sunt.html
Poţi afla aici.

| Aiicha a răspuns:

Esti sagetator (22 noiembrie - 21 decembrie), capricornul incepe pe 22 decembriehappy

| andrei a răspuns:

Sagetat

| andrei a răspuns:

Sagetat

| Amelia87 a răspuns:

Sagetator 100%

| Paizs_Levente_1984 a răspuns:

Ambele, esti nascuta la limita, ai trasaturi din ambele zodii. EU sunt nascut pe 22 Decembrie si sunt dupa Horoscop Capricorn, si desi am multe trasaturi de Capricorn, am si mai multe de sagetator. Cei nascuti intre 19-24 decembrie se numesc pe engleza Sagittarius Capricorn Cusp. Gasesti mai multe raspunsuri http://www.dailyhoroscope.com/......icorn-cusp sau scrie in google cum am scris eu mai sus BAFTA!