| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,am spus de multe ori ca prietenul meu se comporta chiar foarte aiurea uneori,dar am incercat sa ma despart de el,si nu doar acum,dar cand ii spun ca nu mai vreau sau "hai sa ne despartim" pur si simplu schimba subiectu sau imi spune da termin cu prostiile astea,sa las vrajeala. Daca tot e asa distant si indiferent uneori de ce nu imi spune "na bine,cum vrei,ok hai"? Adica de ce evita subiectul? Noi am mai fost despartiti pana acum, chiar si 3 luni.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti ciudati si nu aveti habar cum sa va continuati viata, mai incolo poate va vine mintea si decideti ce e de facut

| RAY a răspuns:

Omul e sincer sa stii, crede ca glumesti cand i spui asta, cum se comporta aiurea cu tine?

| Lawliet14 a răspuns:

Nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi mai incapatanata si ambitioasa, nu renunta pana nu obti ce crezi tu ca e bine. Impune-ti punctul de vedere si nu lasa pe nimeni sa treaca peste el sau sa ti-l distruga.

| j1NNNx a răspuns:

Ridica-te in picioare, si spune-i aici punem punct. Nu vreau sa mai am nici o treaba cu tine. Vezi-ti de viata si de treaba tawinking
Evita subiectul deoarece probabil vrea sa profite de tine

| Tinna666 a răspuns:

Discuta cu el si explica-i ca vrei sa va despartit si indiferent de ce iti spune nu te mai intalni cu el si nu ii mai raspunde la telefon. daca continui sa tii legatura cu el in continuare nu te va lua niciodata in serios si va crede ca e doar o gluma

| Basthet a răspuns:

Bună! Dragă Miruna, cred că întâi ar trebui să știi tu ce vrei. Dacă vrei cu adevărat să te desparți de el, de ce îl mai întrebi? Iar dacă ați fost despărțiți, de ce te-ai mai împăcat cu el?
Repet, gândește-te bine dacă ții la el cu adevărat sau nu. Când te vei lămuri, vei lua hotărârea corectă.