| Roxx_Kati_1994 a întrebat:

As avea si eu o întrebare la voi si sunt tare curioasa care este parerea voastră. Eu una am o părere super urâta despre situația asta.
Pe scurt, vi se pare normal, ca un bărbat de 24 de ani sa doarmă cu mama in pat? Mie nu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mama lui ori cu mama ta? Ca nici o varianta nu mi se pare normala, dar daca e mai mamos, e greseala ei, ar trebui sa-l culce pe vatra daca nu mai are un pat. Ori pe un pat pliant ceva, la 24 de ani?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e

| darrio2007 a răspuns:

Sa spun drept, nu prea mi se pare normal.

| RAY a răspuns:

E aiurea si un baiat sa adorma cu parinti in pat

| Holiday a răspuns:

Evident daca acest lucru nu este generat de imposibilitatea de a dormi altundeva, macar in alt pat daca au o singura camera, este jenant si penibil.

| Lawliet14 a răspuns:

Mi se pare normal. Ia gandeste-te daca tu ar trebui sa ai grija de mama ta si din cauza unei situatii financiare mai proaste ar trebui sa traiti intr-o garsoniera foarte mica. O femeie are voie iar un barbat nu? De ce nu-l culci la tine atunci?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Mama cui?

| pufulescu a răspuns:

In primul rand cu mama cui sa doarma in pat? Daca doarme cu mama lui, trebuie sa ne intrebam daca mai au alt pat in primul rand, sau chiar alta camera? Nu este normal dar ai sa mai auzi de astfel de situatii financiare urate prin Romania!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cu mama ta?

| octa2021 a răspuns:

Daca este mama lui, se mai accepta daca nu are unde dormi si situatia inpune.
In Romania a fost facut si un sondaj rusinos, din cauza ca tineri nu au un loc de munca sau nu sunt bine platiti stau la părinți pana la vârsta de 35 de ani. De exemplu un apartament cu doua camere care se trebuie sa stea cam 3 persoane(o famile cu un copil)stau între 5 si 7 persoane.
Trist.

| Roxx_Kati_1994 explică:

Este mama lui. Paturi sunt, camere sunt, dar este o alta situație. Sa va explic pe scurt.
Familia are 2 copii: una băiat si o fata. Locuința are 2 camere. Fata, si-a adus acasă iubitul, si dorm intr-o camera, iar părinții si băiatul intr-o alta camera. Exista un pat pliant, dar care si cum il apuca.
Greseala este făcută in primul rând de părinți ca au lăsat-o pe fata sa isi aducă iubitul acasă, având in vedere ca nu prea au cum dormi. Daca prinde tatăl patul pliant, băiatul trebuie sa doarmă cu mama. Iubita nu il poate lua momentan cu ea, pentru ca nu au o casa doar a lor, momentan. Daca mai e nevoie, va mai explic situația, sa vedeți cat de anormal e sa doarmă băiatul de 24 de ani cu mama in pat.