| daniela281 a întrebat:

Ati putea sa-mi recomandati niste jocuri pe care le poti juca cu familia, sau cu prietenii.Sau ceva de genul pentru sarbatori un joc care sa ii implice pe toti oaspetii si sa fie interesant

Răspuns Câştigător
| Be3bitza a răspuns:

Monopoli,nu te supara frate, tomapan, ce incape intr-o valiza, du-te la cadou tau,
Cine este bebelusul?

Este timpul sa iti scoti de prin albume pozele prafuite din copilarie si sa ii provoci pe cei mici sa ghiceasca cine se ascunde in spatele chipurilor respective. Cauta pozele de bebelus ale tale, ale partenerului si a cat mai multor membrii ai familiei, amesteca-le si lasa-i pe cei mici sa ghiceasca cine sunt de fapt, bebelusii din poze.
Citeste mai mult pe: http://parinti.acasa.ro/......13663.html
faceti karaoke etc.

1 răspuns:
| Erskine a răspuns:

Daca nu va deranjeaza sa va murdariti : Un bol cat de adanc plin cu faina alba si pe fundul bolului asezi o nuca sau ceva mic ( bomboana, jeleu etc. ) O sa fie nevoie sa caute cu gura nuca de pe fundul bolului fara sa se ajute de maini. mainile vor fi legate la spate. o sa se murdareasca :p sau Mai multe farfurii in care vor fi bomboane M%m"s si peste el Ketchup, din nou se foloseste doar de gura! mainile legate la spate! Garantez ca distractia o sa fie pe cinste la fel si murdaria :p