| AndreeaDeea98 a întrebat:

Curand va veni ziua mamei. Ce cadou as putea sa ii iau?

9 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Orice îi vei lua se va bucura. Deci nu trebuie să-ţi foarte mult capul. Îi poţi lua o floare, o geantă sau o brăţară/un lănţic de argint, o îmbrăţişare caldă şi un *La mulţi ani!* din suflet.

Baftă!

| cat a răspuns:

Poate ceva facut de tine, de exemplu o rama foto in care pui o fotografie cu voi doua. Mai poti sa-i iei o bijuterie finuta http://www.crownfashion.ro/cumpara/set-colier-cu-medalion-si-cercei-2228426 sau un medalion care se deschide si poti pune o mica fotografie cu tine http://www.crownfashion.ro/......l-2572763. Oricum in final si o floare daca-i vei darui mamei ea iti va aprecia gestul si sentimentele tale fata de ea

Răspuns utilizator avertizat
| EmanuelThN a răspuns:

Pai ai putea sai faci o zi super special mic de jun la pat (surpriza)flori ii spui toata ziua ca o iubesti depanati amintiri amandoua bafta happy

| Rony2012 a răspuns:

Un buchet de trandafiri, si o felicitare in care sa ii scrii de ce este cea mai speciala mama din lume.

| Vichtory a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum, o esarfa,un buchet de flori, un ceas, o bratara,o bluza, un bibelou,o cutie de bomboane, un set de ingrijire a pielii, ceva făcut manual, de mâna ta.

| Vichtory a răspuns:

Ceva ce sa-i placa :flori,ciocolata, bilete la film, sesiune de shopping,
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa) ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor
set farfurii cu model specific sarbatorilor
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

| titisan70 a răspuns:

Poti sa-i iei 50 lei din portofel dar ai grija sa nu te prinda!

| Emilia_Coruti_1989 a răspuns:

Flori, ciocolata, haine si multe altele...