| 앨리스 a întrebat:

Dati-mi ideii, ce cadou as putea sa le fac parintilor mei la aniversarea casniciei de 20 de ani? Multumesc anticipat! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kamiichu a răspuns:

O poza cu tine (in rama) in care sa tii in mana un carton ceva si sa scrii acolo "Eu sunt rodul iubirii voastre" si pe langa le poti cumpara o lenjerie de pat, lucruri folositoare in casa sau ceva gen un colier care sa fie format din doua parti, una pentru ea, una pentru el. Sper ca te-am ajutat. Si la multi ani parintilor tai big grin

7 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Poți cumpăra un ceas deosebit de perete, o sticlă de șampanie cu 2 pahare, o sticlă de vin care are ca suport un car de lemn/metal, le poți găti chiar tu un tort (vezi jamilacuisine pe youtube, are rețete video de torturi și e româncă), poți face o felicitare deosebită în care să le scrii o urare și să îți exprimi bucuria față de ei că ești rodul iubirii lor. Gestul are cea mai mare importanță happy!

| anonima0101 a răspuns:

Depinde de buget! big grin.un nepotel ar fi cel mai frumos cadou laughing

| 앨리스 explică (pentru anonima0101):

La varsta mea(15 ani) nu prea cred...happy

| anonima0101 a răspuns (pentru 앨리스):

Ma bucur ca gandesti asawinking...dar acum serios le poti cumpara un set de pahare laughing >big grin

| ElenaElla2526 a răspuns:

Le poti da un cadou folositor cum ar fi un set de cani sau de farfuri, un buchet de flori unde le vei pune si o felicitare in care poti scrie un mesaj, un parfum de fata si unul de baiat, haine, sau un cadou facut de mana ta.
Daca il vei da din dragoste chiar si o ciocolata este de ajuns, pentru ca nu conteaza ce dai ci cum il dai.