| rubyri a întrebat:

de la un timp ma simt foarte agitată câteodată visătoare...si in acelasi timp singura...ma simt foarte atrasă de unii băieți si agitată in prezența lor.Simt nevoia de iubire din partea cuiva dar îmi dau seama din nou ca nu am cum si ca sunt singura.Am inceput sa țin la mine si sunt mândră cu mine doar când sunt cu mine însămi...nu stiu ce mi se intampla dar am o senzatie ca sunt mereu îndrăgostită dar nu stiu de cine iar câteodată simt cum circula hormonii in mine cum ma agit din nou...Va rog sa-mi spuna cineva ce e asta? Simt ca nu mai pot!

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Totul are o cauza, iar tu, dupa cum ai spus, ai nevoie de iubire. Simti ca esti indragostita de mai multi baieti pentru ca doresti sa primesti iubire, nu iubesti neaparat persoana in sine. Poate ca nevoia ta de iubire porneste de la faptul ca parintii nu ti-au dat destula atentie, ai putea incerca sa vorbesti cu ei.

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!
Te pierzi. Regăseşte-te! Fii mai realistă... Dacă urmăreşti să fii iubită, uită-te în ochii unui băiat, nu privi în gol.
Baftă!

| simpluone a răspuns:

SI unde e problema? Asta e o mare furtuna care se numeste adolescenta, crestere si maturizare! E vremea probabil sa cunosti mai multe despre tine, iubire, sex si dragoste! Succes