| anonim_4396 a întrebat:

de vreo 3-4 zile stau cu un baiat, primul baiat cu care stau.m ie nu-mi place de el am stat cu el doar ca sa scap de chestia asta cu primul iubit. el e foarte dragut cu mine (imi zice mereu ca ma iubeste si ca vrea sa avem o relatie lunga) deci...cum sa-i zic ca vreau sa ne despartim?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe zi ce trece ma minunez cun sunt fetele din ziua de azi

| Mayar a răspuns:

Deci decat sa te jignesc, asa cum meriti, iti spun o chestie : nu fa lucruri, nu lua decizii idioate si pe negandite!

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Insceneaza-ti moartea, muta-te in alt oras si fa transferul la alta scoala si schimba-ti numele. Dupa asta totul va fi bine

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Cel mai bine ar fi sa ii spui ca esti mica si ca nu vrei sa te complici de la o vasrta asa de fragila sau spune-i pe facebook asta (cum e "moda" acum)

| Ketch a răspuns:

Spune-i că nu vrei să bagi poneiu' în grajd cu el și o să înțeleagă.

| Emy007 a răspuns:

Pai pe scurt esti o cretina... ai 12 ani laughing

| Mariana19987 a răspuns:

Cred ca ar fi ok sa ii spui ca esti prea mica pentru o relatie si desparte-te de el cat mai curand posibil pentru ca o sa il faci sa sufere prea mult daca mai astepti. Si pe viitor nu mai intra intr-o relatie daca nu iti place acea persoanawinking