| Anahiteamo a întrebat:

Deci asta e continuarea a ceea ce am spus ieri. Puteti sa cititi.
Azi l.am intrebat daca mai este in oras ca am auzit de la o fata.
El:da
eu: ok
el:dc?
eu: oh go on
el:esti ciudata rau
eu: dc?
el: eee... poveste lungaoh go on
eu:nu uita ca eu sunt cea suparata nu u... da nu mai cont
el: u suparata?
eu: da
el:adica
eu:nu am de gand sa ma cert
el :hai zt (nu am inteles ce a vrut sa spuna ori zt ori zi)
eu: :O
eu): e o intrebare la care nu gasesc raspuns.
el:si ce-mi zici mie? raised eyebrows
eu: dc te comporti asa?
el:degeaba
eu:nu te inteleg
el: bvo... te aplaud?
eu: zi. mi ce ai patit
el :zic maine
eu:cred ca mutatul e de vina
Dintr-odata mi-a vb asa si chiar m. a luat prin surprindere si nu stiu ce s. a intamplat.Tot nu cred ca ma place si va rog cititi si istorioara anterioara. Eu sunt singura cu care se comporta asa. Mi-a trimis o fata o discutie cu el in care ii zicea ca ii place de ea, dar el stie ca eu vb cu fata asta si ca vb tot ce vb cu el. Ea imi zice. Si totul e ff ciudat. Din povestea anterioara va puteti da seama mai bine, mult mai bine, pentru ca acolo sunt detaliile, adica cum se comporta cu mine si ce face. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi, şi n-are dreptate?
Chiar eşti ciudată rău!

| gigiro a răspuns:

Un dialog monosilabic, denota gradul de cultura al interlocutorilor.

| Hanaemi a răspuns:

E prost. Ignora-l. Astfel o sa se intrebe de ce nu mai vrei sa stii de el, si daca ii pasa macar putin, o sa intre el in vorba cu tine, daca nu eu iti zic sa-l lasi dracu.big grin
P. S: nu am citit partea 1, da` asa mi se pare mie. big grin

| biiiabyby a răspuns:

Tipic barbatesc...

| friday a răspuns:

Pai e cam clar ca nu te place. Mai ales cu detaliul ca "Eu sunt singura cu care se comporta asa. Mi-a trimis o fata o discutie cu el in care ii zicea ca ii place de ea, dar el stie ca eu vb cu fata asta si ca vb tot ce vb cu el. Ea imi zice."
Nu stiu de ce te mai intrebi. O place pe ea happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai cu capul de pereti

| Marianutzu a răspuns:

Ignor nul baga in seamna poate cu timpu isi da seama ca a gresit si poatte isi cere scuze asa iti dai seama daca te place sau nu