| IubesteEa a întrebat:

Buna deci cum simti ca te iubeste? eu seara il visez pe el si ma trezesc si zic ma iubeste si inima imi bate tare el stie ca il iubesc si el ma place am 14 ani el 16 si mi-a zis ca ma place de prima oara de cand m-a vazut eu il stiu de 2 ani 1.deci de atunci ma iubeste? si o colega de-a mea l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine a facut o fata de nu stiu(eu nu eram acolo dar mi-a zis ea totul)si dupa a zis ea da sau nu si el a intrebat-o daca vreau si eu 2.de ce? si ea a zis da si el a zis atunci si eu 3.de ce a zis si eu atunci? si l-am intrebat pe mess dc nu suntem impreuna si a zis ca nu stie pentru ca ar trebui sa ne cunoastem mai bine si ca e vorbaret si daca mai vreau sa fim impreuna si am zis da 4.de ce m-a intrebat asta? si a zis sa ne intalnim sa vedem cum merge 5. ce sa mearga? si inainte sa stie el ca il plac cand am inceput sa am sentimente pentru el tot se uita dupa mine, imi lua apararea, se baga inseama cu mine de fiecare data cand ii zic buna zambestelove struck si intr-o zi am crezut eu ca se uita dupa colega mea si i-am zis pe mess prin mesaj sa nu se mai uite dupa ea ca nu il place si ca m-a facut sa ma simt prost a zis sa nu trag concluzii 6.ce concluzii? si dupa ca ii pare rau apoi i-am zis ca eram suparata findca nu ii stiu si sentimentele lui fata de mine si cand joaca fotbal nu ma baga inseama si a zis sa nu ma supar cand ma ignora ca nu inseamna ca nu ma place 7.la ce s-a referit? si ca ma pupa love struck ce dragut 8. ce credeti? vreau raspunsuri serioase dau funda si vot la cel mai bun raspuns si serios si la cel care a raspuns pe rand la intrebari 1, 2 va rog help! seriozitate! scuzati-mi gramatica dar ma grabeam.

9 răspunsuri:
| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

De 4 ori am citit asta ca s-o inteleg, si inca n-am reusit. Mai pune si semne de punctuatie.

| Kyrie a răspuns:

Ce poveste dramatica, altceva mai de actiune nu ai sau thriller macar?

| Element25 a răspuns:

Mai pune şi tu câte o virgula, că nu mori!

| Felix2009 a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine. Tu ai indoieli din cauza celor spuse de colega ta, dar nu trebuie sa te iei dupa ea. Ti-a zis sa nu tragi concluzii pentru ca nu trebuia sa-i reprosezi ca se uita dupa alta fata atata timp cat nu sunteti impreuna. Ti-a zis sa va intalniti ca sa vedeti cum merge, adica sa vedeti daca va intelegeti. Dar cred ca daca vrei sa-ti faci un prieten, e mai greu la inceput pentru ca nu prea stii cum sa reactionezi.
In orice caz, nu trebuie sa insisti tu.

| Laugh25 a răspuns:

Deci sincer, multe n'am intelestongue
de ce? pentru ca pari cam disperata dupa el, si ii arati chestia asta si ma gandesc ca de asta nici nu vrea sa fie cu tine
Pentru ca ii pui atatea intrebari si sa nu faca aia si aialalta,,, pfff
Cu un baiat nu trebuie sa faci asa, trebuie sa fi indiferenta sa fie el disperat dupa tine
Lui sigurat asta nu'i place la tine
Acum cred ca este prea tarziu, cauta'ti altul si ala sa numai fii asa!happyhappytongue

| WizKhalifaa a răspuns:

Ce intrebari stupide pui si tu fetito. Prea multe "de ce" - uri si multe chesti in care daca ai gandi si tu putin ti-ai da seama singura fara sa te faci de ras pe net.

| Joey95 a răspuns:

Dafuq?! Nu stii sa te exprimi corectstraight face.
NU AM INTELES NIMIC!

| serenaS a răspuns:

Buna draguta,
Mai intai oprste-te putin si fa un mic exercitiu de respiratie,inspira,expira si calmeaza-te.
In primul rand,nu te lua niciodata dupa ce spun altii, gen prietena ta.
Apoi, ca sa iti raspund la intrebari, si apropo, scuza-i p ci cu comenturi rautacioasemprobabil nu au ce face, dar nu sunt cu nimic mai presus decat tine; intrebarea 1:te place, nu te iubeste, nu confunda lucrurile si chiar te rog, nu mai folosi cuvantul iubire ca nu e nici pe departe.
2 si3 baiatul a zis daca vrei tu, vrea si el pentru ca cel mai probabil ii era frica ca tu nu o sa vrei si de asta a vrut sa stii mai intai ce vrei tu
4 te-a intrebat pentru ca nu areincrdr in ceea ce pritena ta i-a spus si vroia sa o stie de la tine
5 se refera la cum o sa mearga traba intre voi dupa c o sa va cunoasteti un pic msi bine
6 niciodata nu ii interzice unui baiat sa se uite dupa alt fete, tot o va face, de fapt nu ii intrzice nimic, nu esti mama lui.el s-a nascut liber si tu nu ai dreptul sa ii spui ce sa faca, nu ii arata ca esti geloasa, iti va prind punctul slab si se va folosi de el sa faca ce vrea cu tine
7 nu il sufoca, cand e la fotbal e cu prietenii lui, lasa-l sa te caute el si cand o face fii mereu draguta dar nu mereu disponibila
8 cred ca inca nu aveti experienta si varsta la care sa va complicati atat d mult, ia-o mai usor
Bafta!

| TheAlexandraLovely a răspuns:

El te place si vrea ca sa fiti impreuna. Daca nu-ti arata sentimentele lui asta nu inseamna ca nu le are. Baietii sunt baieti si cind joaca fotbal numa asta le intereseaza, nu lua asta in seama. Daca el nu te iubeste asa cum vrei tu asta nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul.
Sper ca tiam ajutat cu ceva. Bafta voua in continuare!