| IubesteEa a întrebat:

Buna deci spuneti-mi cea mai frumoasa poveste de dragoste pe care ati trait-o sau stiti pe cine ca o traieste dar vreau despre nu stiu adolescenti unii zic ca nu e bine ca la 14 ani sa fi cu unul cu 2-3 ani mai mare dar ma intreb exista o poveste de iubire? vreau si povestea voastra cea mai frumoasa si lunga funda

1 răspuns:
| Alexxaaa a răspuns:

O fata si un baiat erau impreuna de 6 luni. Au avut o intalnire pe pod. Cand acestia s-au intalnit, baiatul i-a spus fetei ca vrea sa se desparta. Cand a auzit fata i-a dat un bilet plangand, iar el s-a oferit sa o duca acasa pentru ultima data..., dar in timp ce tranversau strada i-a lovit o masina din plin.
Fata a murit, iar el a scapat.
Can a citit biletul, baiatul a ramas socat, deoarece pe bilet scria : "FARA DRAGOSTEA TA AM SA MOR"...