| LenaleMinato a întrebat:

Buna fani anime, daca ati putea intra intr-un anime care ar fi acela? Eu in vampire knight.big grin

37 răspunsuri:
| BlooyGirl a răspuns:

Si eu as intra in Vampire Knight si as fi cu Zero:X:X...dar poate mai bine in Maid-samawinking

| Aesir a răspuns:

Naruto blushing

| Gaby119711 a răspuns:

In toate animeurile ecchi.Na ce sa-i faci sunt baiat.

| Black_Cherry a răspuns:

In Nana.

| LenaleMinato explică:

ce de fani naruto big grin

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Vampire knight si naruto big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleach, boys be

| MrSpooky a răspuns:

Mai ales vampire knightlove struck
hmmm...naruto
fairy tail
si an no exorcist

| HaruhiFujioka a răspuns:

Si eu tot in Vampire Knight! Ador acest anime! Si asa l-as vedea pe Zero...love struck El e personajul meu preferat!

| IAmAFreak a răspuns:

Daca ar fi doar unul, as alege Death Note. Acest anime m-a lasat perplex. Mi-as dori cel mai mult sa ajung acolo.
Apoi ar fi Bleach (dupa lungi vizionari, am ajuns la ultimu ep), imediat dupa ar veni...Ao no exorcist.

| わたなべ久美子 a răspuns:

Ador intrebarea ta si scuze ca raspund abaia acum, deci au vreau sa intru in Naruto, Nana si Vampire Knight :X

| Arikirinmotoka a răspuns:

In toate animeurile pe care le-am vazut pana acum!

| さいゆき a răspuns:

In Death Note, chiar as vrea sa fiu in acest anime. Imi place foarte mult si cred ca m-as descurca acolo.
Apoi in Vampire Knight (este un anime foarte interesant si mai ales este cu vampiri), Kuroshitsuji (ermh...da as vrea sa intru si aici), Jigoku Shoujo (cred ca ar fi interesant sa fac parte din anime)

| AllyLove a răspuns:

Cu siguranta naruto.

| RukkyRukkya a răspuns:

Naruto Shippuden♥♥♥

| RazaDeLumina a răspuns:

Bleach fara nici o obiectie.Is my favorite:X

| AnimeLife123 a răspuns:

Vamp. knight normal... funda? ..sau..nustiu cum ___-secera mortii

| aestheticfunction a răspuns:

Eu cred ca as intra in Bleach sau Naruto...Mi-e indiferenthappy

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Pai...in Vampire Knight pentru ca l-as vedea pe Zero love struck si Kaname love struck, InuYahsalove struck si Death Note. love struck
tongue

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Rectific: In Vampire Knight pentru ca l-as vedea doar pe Zero. Sincer...de la un timp, Kaname a inceput sa ma enerveze. Si ma enerveaza rau!(scuze pentru fani)
Cat despre celelalte doua animeuri, nu modific nimic. laughing

| denisa03 a răspuns:

Vampire knight happy

| AnimeBoy45 a răspuns:

Bleach

| PrincessLilith a răspuns:

Death note,vampire knight, shiki, gakuen alice, fullmetal alchemist, naruto...
DAR CE MAI MULT IN AO NO EXORCIST

| Angelina_5144 a răspuns:

Dar eu in Nana sau Twilight pentru ca sa facut asa anime.

| At3 a răspuns:

Vampire Knight :p

| Reika a răspuns:

Gintamaaaaaa

| roxypoxytoxyk a răspuns:

Vampire knightlove struck:X

| Nojimura_Yuki_Rima_1998 a răspuns:

La fel normal.ce bine ca mai sunt fani vampire knight!

| amilove1 a răspuns:

Cu siguranta vampire knight

| casandra123 a răspuns:

Pai ar fi 1 vampire knight, 2 nana, 3 death note, 4 InuYahsa, 5 naruto, 6 rosario+vampire, etc (stiu prea multe animeuri)winking.