| AylinS a întrebat:

Buna!
Fetelor, cand va place mult de un baiat cu care nu vorbiti, doar va stiti din vedere(in cazul meu suntem doar colegi de liceu, nici macar de clasa) cum va comportati? Adica ma refer daca vreti sa il faceti oarecum sa-i placa de voi va uitati insistent sau incercati sa-l evitati cu privirea? Inca nu stiu daca ii place de mine da spuneti-mi va rog cum voi cum va comportati.
Intrebare si pentru baieti: Voua cum va place sa fiti adordati?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| IooMar a răspuns:

Poi opinia mea este ca atunci cand treci pe langa el sa te uiti la el doar cateva secunde, iar apoi sa zambesti scurt fara sa fii stresata si iti vezi de drum ca si cum nu s-a intamplat nimic, cand il vezi prin curtea scolii sau pe hol sa faci in asa fel incat sa fii si tu prezenta pe langa el, dar sa te faci ca nu il vezi, dar sa nu exagerziwinking

1 răspuns:
| Enigmă a răspuns:

Hey`.
Mda. Problema complicata.
Pfff.
In primul rand trebuie sa intri in vorba cu ea atunci cand e cu "fetele" si sa o saluti, te prezinti, inc az ca nu te cunoaste, si icnepeti sa vorbiti, cu ea dar si cu restul grupului de fete, insa ei ii acorzi o mai mare atentie.
Apoi o inviti [impreuna cu prietenele alea a le ei] in oras [bineinteles si uh cu gasca ta].
Daca o placi nu doar din "vedere" o sa va intelegeti bine, si poti chiar sa o intrebi daca simte ceva pentru tine.

Baftaa`>:d<

Funditsssa?love struck