| Stefania a întrebat:

FUNDITA! Fundita!

Nu mai stiu ce sa faccrying. Imi demonsteaza fff des ca ma iubeste, nu sunt cu el, dar sunt cu el intr-o clasa.Azi dimineata m-a imbratisathee hee pentru ca i-am spus ca imi este frig si nu are cine sa ma incalzeascabatting eyelashes si asta a facut in fata colegilor love struck.Nu mai stiu ce sa facsad vreau sa-l imbratisez sau orice, doar sa-l simt aproape love struck.Mereu ma ajuta cand nu stiu ceva, imi ia mereu apararea, imi zambeste (zambet special)... Dar haideti sa va zic ce s-a intampla azisad. La ultima ora a stat cu o fata in banca, o eleva noua happy. Din greseala au dat coarne-n coarne si el s-a ridicat si s-a apropiat de ea sad si se vede pe ea ca-l iubeste sad. Apoi el s-a intors la mine sa vada daca m-am suparat sau nu si ma uitam urat la el. Si mereu se juca cu ea in ora, am crezut ca mor de gelozie.De aceea a facut ca sa vada cum reactionez? Ce trebuia sa fac? Ce sa fac in acele situatii cand se da la celelalte fete din preajma? (ma rog, nu se da, dar e cam istet). Si ce sa fac sa-l imbratisez sau ce ca sa-l simt mai aproape? El are curajul sa ma imbratiseze! Sa-l intreb daca il pot imbratisahee hee? Ce parere aveti? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| WatchYourBack a răspuns:

Daca tie iti place de el, si lui ii place de tine, incearca sa vorbesti cu el.si daca n-ai curaj fata-n fata, vb cu el pe mess...si cine stie, poate iese ceva...si dk o sa ajungeti impreuna, n-o sa se mai dea la alte fetewinking (nici in gluma)

5 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Dar tu pana la urma ce vrei de la el? sa te folosesti de el si atat?

| baietzelu a răspuns:

Nu am citit tot, e prea mult. Intraba-l direct daca vrea ceva de la tine, scurt!

| larisuk_8791 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui ca tu sa ii atragi atentia cu ceva si sa incerci sa-l faci gelos cu un alt baiat si asa se va simti atras de tine (comportate de parca ai fi indragostita de un alt baiat din clasa) SUCCES!

| loud! a răspuns:

Nu-l intreba daca poti du-te la el imbratiseazal sigur nu se va supara.si daca intreaba de ce l-ai imbratisat spune-i ca ai simtit nevoia.propunei sa stea cu tine in banca, spune sa chiuleasca cu tine de la vreo ora siwinkingmult succes:*

Răspuns utilizator avertizat