| Naoa a întrebat:

Imi cer scuze daca nu am ales categoria potrivita happy
Intrebarea mea este:
Aveti idee cat este darul de nunta? Ma intereseaza cat trebuie sa platesti ca pereche.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

200 de euro ar cam fi pe aproape. Ai mei au dat 7 milioane de curand la niste prieteni, cam asa este darul.

Multa bafta!

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cam 300-400 de lei daca sunteti prieteni daca sunteti rude intre 500 si 700 de lei.

| Naoa explică:

Se insoara un bun prieten de-al iubitului meu. Multi ne-au zis sa dam 200euro. Dar cum e criza...

| CristianMarius a răspuns:

Intre 500 si 700 lei

| 4ndr33y a răspuns:

2 persoane = 500 lei
1 persoana singura poate da si 200 lei.

| Luca1999 a răspuns:

Depinde
daca este ruda ca tine macar 500 lei dar dupa mine as da 400 lei