| kandaraki a întrebat:

imi place de o dra, e zodia Scorpion. I-am propus sa iesim si a acceptat, dupa cateva tentative esuate, DAR a zis ca iesim doar ca prieteni. Am iesit, tot ok, am discutat, avem diferite in comun. Dupa un timp nu am mai iesit, ea invoca mereu ca e ocupata dar recent am iesit iarasi si din discutii ea zicea ca e greu cu ea, ca are asa caracter, ca toti barbatii sunt rai, etc. Cum sa ma apropii de ea?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu o minti,se spune ca scorpioni sunt in defensiva mereu,singura cale prin care suntem slabiti,este iubirea.Dar totusi ai grija,adora sa puna barbati pe jar.Te poti juca cu focul, dar ai grija sa nu te arzi big grin Fi sincer cu ea, daca vei fi sincer iti pot spune ca ti se va darui total.Dar si daca o iei in ras, si vei rade de ea cand va fi serioasa, iar ai dat de benga laughingMai bine lasa-o si cauta alta ca totul va fi ca un mountaign rous=) cand urci cand cobori big grin

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce zodie ai, ca nu ai specificat.Eu's scorpion.Si crede-ma cand iti spun, femeia scorpion adora sa arda barbatu la foc mic in suc PROPRIU.La mine nu le tine chestia, find si eu scorpion si mna, sunt o fire dominanta.Ai grija cu ea, o sa iti manance urechile de viu.O sa te faca sa fi in limba dupa ea.Intereseazate de zodia scorpion, vei afla mai multe despre ea, studiaza-o happy Si vei vedea cat de mult vei afla puppy dog eyes. Insa fi cu bagare de seama, e in defensiva mereu big grin si eu am avut tangente cu scorpioance laughing

| kandaraki explică (pentru Liviu):

Sunt taur, am citit multe despre zodia Scorpion, stiu ca e greu cu ele, au un caracter al naibii de 'interesant'. un sfat ceva sa imi fie mai usor?

| Liviu a răspuns (pentru kandaraki):

Nu o minti,se spune ca scorpioni sunt in defensiva mereu,singura cale prin care suntem slabiti,este iubirea.Dar totusi ai grija,adora sa puna barbati pe jar.Te poti juca cu focul, dar ai grija sa nu te arzi big grin Fi sincer cu ea, daca vei fi sincer iti pot spune ca ti se va darui total.Dar si daca o iei in ras, si vei rade de ea cand va fi serioasa, iar ai dat de benga laughingMai bine lasa-o si cauta alta ca totul va fi ca un mountaign rous=) cand urci cand cobori big grin

| ignore a răspuns:

Spune asta pentru ca fost ranita.NU te lasa insista si fi sincer

| kandaraki explică (pentru ignore):

Cat sa insist? daca voi insista mult va zice ca ma bag in suflet la ea, si nu doresc asta, sa o enervez prin insistentele mele

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut.

Pot sa te intreb ce te face sa-ti doresti acest lucru?

| kandaraki explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

Adica acest lucru? daca te referi la apropierea de ea, pai imi doresc fiindca imi place de ea, ma atrage.