| Zuzy_5165 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ii zic. ma puteti ajuta? funditalove struck

Răspuns Câştigător
| bubultzz a răspuns:

Buna`batting eyelashes Trebuie sa stii cateva lucruri despre el inainte de ai spune ce simtihee hee. Exista totusi si o metoda pe care o poti utiliza ca sa-ti dai seama daca si el este interesat de tine waiting, exista niste semnale pe care le poti descifra astfel incat sa iti dai seama daca te place smug. Poti merge la el day dreaming, sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti tu love struck. Daca esti mai timida straight faceincearca cu un zambet prietenos happy. Daca nu iti raspunde la zambet no talking poti sa te faci ca zambeai altcuiva din spatele lui si nu te vei simti prosthee hee. Inainte de asta poti sa te informezi daca exista o "ea" in viata lui sau daca are alte sentimente pentru altcineva"|. Tu nu trebuie decat sa ai incredere in tine si sa poti merge sa ii spui cea ce cu adevarta simti tupuppy dog eyes. Nu trebuie sa te gandesti ca va rade de tine sau isi va bate joc. O sa se simta mai bine stiind ca acolo undeva cineva tine cu adevarat la el. Daca il iubesti spune-i, daca ti la el nu o sa te opreasca nimic sa faci asta. Daca iti raspunde si el inseamna cum vrei tu ca esti pe drumul cel bun. Nu va mai ramane decat sa va intalniti si sa vorbiti.
Sper ca te-am ajutat...kiss Baftaa`. funda? puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Zuzy_5165 explică:

Dar e mai mare decat mine.

| Zuzy_5165 explică:

Da. il cunosk de la 4 ani

| Zuzy_5165 explică:

Va las id-ul meu frumusika_iuliana

| Zuzy_5165 explică:

Ms muult pentru sfaturii!

| Zuzy_5165 explică:

Am facut asa cum mi ati zis:X:X! mersi muult

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Pune o prietena sa il intrebe, eu asa am facut si am aflat ca ma iubeste, mult succes kiss!

| reversethiscurse a răspuns:

Preferabil ii zici in fata...o sa fie cam greu dar macar o sa te simti impacata ca ai avut curajul sa o faci

| reversethiscurse a răspuns:

Ai vorbit fata in fata cu el pana acum?

| brokeangell a răspuns:

Mai intai sa afli daca el te place ca sa nu pici prost. Pune o prietena sa discute cu el fara sa stie ca ai pus-o tu. Daca te place atunci spune-i si tu ca il placi. FUNDITA PLZZ

| lola_7056 a răspuns:

Pai mergi cu un motiv la el acasa cum ar fi sa va facetzsi temele impreuna daca vrea nop va facetzsi temele tot discutati si dintr-o dataa te iubesc si dup vezi cum reactioneaza tonguesmug