| Pufoshenia27 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste cuvinte frumoase pe care sa i le zic prietenului meu. Si eu stiu multe cuvinte, dar as vrea sa vad si de la voi cateva big grin. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Miha3 a răspuns:

Pai poti sa il alinti, sa ii spui ce inseamna pentru tine, dar nici sa nu exagerezi pentru ca la un moment dat se poate simti stersat. Ai grija ce momente alegi. E frumos sa il surprinzi cu o vorba frumoasa, un mesaj in care sa ii spui ce simti. sunt foarte multe modalitati. Acum depinde si la ce te referi tu.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine cuvinte frumoase?

| Leutzbv a răspuns:

Daca imi permiti iti voi da si eu un sfat. Cel mai mult pentru un barbat face atunci cand este apreciat. Nu ajuta foarte mult vorbele frumoase pentru ca nu avem sertare si sertarase happy. Dar incurajarile si aprecierile fac cel mai mult dar trebuie sa fie reale si sa fi tu insati, nu altcineva, sa te comporti normal si asa-l cuceresti de tot happy La mine functioneaza asa. Sotia mea este foarte atenta la lucrurile acestea si eu ma simt apreciat! Succes!

| ThePrinceJoker a răspuns:

Cf iubitel esti ca o crizantema ce infloreste primavara

| Shinnok9409 a răspuns:

Zii k tii la el si gata... la baieti nu prea tine vrajeala asta siropoasa.te iubesc e de ajuns.

| Pufoshenia27 explică:

Oke mersi de sfaturi......Cuvinte frumoase?! Nu stiu cum sa explic adica :Te iubesc iubire din toata inima ..cam asa ceva! da unor baieti le place sa fie alintati, nu in mod exagerat dar...