| BlancaFantasma a întrebat:

imi ziceti si mie o facultate usoara, dar care e de viitor din cadrul politehnicii?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice facultate e grea usoara nai sa gasesti deloc, mai bine faci o profesionala si asa scapi de belea sau liceu.

| Nicoleta a răspuns:

Facultate usoara nu exista.

| DeeaMarry a răspuns:

Eh. Stii ca sinonimul cuvantului "politenica" e cuvantul "greu"?hee hee
Cred ca ar trebui sa te indrepti spre alta facultate daca vrei ceva mai usorbig grin. Oricum, daca faci politehnica si inveti si bine ai viitorul asiguratwinking