| kandaraki a întrebat:

in curand e ziua de nastere a iubitei, 27 ani, ce sa ii daruiesc? Ma macina gandul - un pisoias pufos (zice ca nu e momentul, cand vom locui aparte), un cadou (parfum)? As cere-o in casatorie, dar nu avem 1 an impreuna si imi e frica de un refuz. Sfaturi please!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

O cerere in casatorie de ziua ei, ar fi minunat!
Nu are importanta ca nu aveti inca 1 an!

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Baga-i de logodna.

| kandaraki explică:

Bune idei aveti toti, deja ma voi gandi mai aproape de eveniment si voi decide, mersi la toti!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pisoias la 27 de ani? Nu prea cred!
Cererea... depinde cit de solida e relatia voastra, nu cit de lunga.
Un parfum place oricarei femei dar, atentie la miros. Daca stii ce-i place, sa nu nimeresti gresit. Poti sa-i dai si o bijuterie. Testeaz-o sa vezi ce-i place.

| papuciirupti a răspuns:

Ce ti-a recomandat sandra as spune si eu dar ai mai putea completa si cu o rama foto cu voi doi, de un an de zile e imposibil sa nu stii cam care sunt dorintele ei si ce ii place, nu spun ca trebuie sa stii la perfectie dar trebuie sa ai o idee acolo, asa ca lasa ce este aici, gandeste-te singur pentru ca tu stii care este cel perfect deoarece doar tu o cunosti si esti langa eawinking

| dopmic a răspuns:

Daca vezi ca treaba e serioasa si daca stii ca ea si a exprimat dorinta de a sta cu tine o viată intreaga atunci cereo dar daca stii ca ea nu e asa de "inflacarata"dupa tine nu fa asta. CumParai un buchet mare de trandafiri dar numai de trandafiri, e fain sa ii pui intr o cutie de aia rotunda. Si sau un parfumuri de corp sau creme de la Victoria secret's, sau o bratarica/lantisor sau un articol vestimentar care si l doreste foarte mult. Daca as cunoaste persoana in cauza ti as spune mai multe dar fiindcă nu stiu... Mie asta mi ar place sa primesc de la iubit de ziua mea, acum depinde de tinewinking