| alexa_3638 a întrebat:

in curand vine ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou sa ii iau. m-am gandit la un parfum. credeti ca e o idee buna? daca da, ce parfum ar fi mai potrivit? daca nu dati-mi o alta idee pentru un cadou .mersi.

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

O perna personalizata cu o poza cu voi 2 sau poti sa-i faci un cadou care sa aiba legatura cu o pasiune de a lui. Sau ii poti lua parfumul CH de la Carolina Herrera. Succes!

| simoSTAR a răspuns:

Treaba cu perna e chiar interesanta...am primit si eu si am si dat la randul meu o perna pesonalizata si e vis...parfum...hm....paco rabanne - black xs e prea tare...acum depinde si de buget smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum este o alegere buna.Iti recomand Chanel-Egoiste sau Paco Rabanne-One Million

| alexa_3638 explică:

Ce ziceti de Dolce & Gabbana the one? e o alegere buna?