| ValerieAddams a întrebat:

In curind voi avea o luna cu prietenul meu. Chiar daca ne intalnim de putin timp, tinem unul la altul mult. Ce as putea sa ii iau? Ar trebui sa-i iau ceva? Are 19 ani. As vrea ceva simbolic care ii va aminti de mine.dar ce? Multumesc =)

Răspuns Câştigător
| AndreeaIonela29 a răspuns:

Cel mai simpatic cadou ar fi dacă i-ai dărui o ramă cu o poză, cu voi 2 și amândoi s-o aveți. E frumos, am și eu la fel, la vârsta mea de 18 ani am experiențe ciudate, eu nu mai pot de atâtea greutăți, viața mea e un coșmar, degeaba se întâmplă lucruri bune, dar după asa vine alt rău. Urăsc chestiile astea, urăsccc la maximm!batting eyelashes Dar nu mai sunt proastă chiar deloc.
Eu i-am dăruit acel cadou și la prima ceartă mi l-a rupt în bucăți. puppy dog eyes

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca ai o poza cu voi 2 impreuna, o poti pune intr-o rama si sa i-o daruiesti. Sau ii poti lua o pernuta cu mesaje siropoase gen : te iubesc sau pentru cel mai bun iubit, etc. Gasesti destule modelehappy.
Aniversare fericita!