| strawberry666 a întrebat:

Buna (:
Nu stiu daca asta va suna ciudat sau nu, dar eu una nu ma simt pregatita emotional pentru noul an. Am senzatia ca sunt cateva lucruri pe care nu le-am facut, dar nu am nici cea mai mica idee despre ce anume e vorba. Ma simt ciudat... Parca a trecut timpul pe langa mine si m-am trezit prea tarziu.
Sunt singura care simte asta?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Granita dintre ani este conventionala, o delimitare a perioadelor de timp. Problema ta este probabil una de adaptare. Nu conteaza asa mult in ce an suntem, ci cum ne simtim. Daca nu stii ce ai de facut, ia o mica pauza, odihneste-te, relaxeaza-te si fa apoi ceea ce crezi tu ca ar trebui. Ai toate raspunsurile daca le cauti sincer.
http://www.youtube.com/watch?v=oBj6ZkdCVkg

3 răspunsuri:
| deceeu a răspuns:

Stai linistita ca vine un nou si le vei face pe toate si chiar mai multe! iti garantez

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Nu,sincer nici mie nu imi vine sa cred ca azi e revelionu adica na parca e o zi ca oricare alta, nu prea simt spiritul ala de sarbatoare mai ales ca azi e si ziua prietenului meu si ne-am pus in minte sa stam sa raspundem la intrebari de pe TPUhappy

| raducanelu a răspuns:

Depinde ce anume nu ai facut. Sunt multi care nu au facut ce si-au dorit. sincer si eu am acelasi sentiment.dar va trece