| Larisa16Isa a întrebat:

Numele meu este Larisa, am 16 ani si nu am avut nici o relatie pana acum.Imi place de un baiat putin mai mare.Problema este ca nici macar nu am vorbit.Eu as vrea sa ii scriu pe facebook, dar imi este rusine sa ii scriu eu prima.Ce as putea face ca sa vorbim si sa ma bage in seama?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai ce face decat sa il bagi in seama. Foloseste-te de facebook, poate aveti ceva in comun si discuta despre acel lucru.

| Lawliet14 a răspuns:

Baga-te si tu in seama cum fac altele...