| RalucaAlina11 a întrebat:

Buna :* peste cateva zile este ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa ii i-au de ziua lui ma ajuti cu propuneri va rog? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Olariu_Andrei_1993 a răspuns:

Păi, pentru început i-ai putea lua ce-i place, ce-şi doreşte. Poţi să aflii de la el trăgându-l puţin de gură, dar să nu afle că îl întrebi ce cadou vrea... Sau te-ai putea gândi la ceva romantic. love struck

7 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Depinde de cat timp sunteti impreuna si cat d bine il cunosti. Poti opta pentru o pereche de manusi, o caciula, un pulover, o carte, rama foto cu o poza de-a voastra, o cina romantica cu un vin bun alaturi.happy

| RalucaAlina11 explică (pentru frostxtq):

Suntem de 3 luni impreuna :*

| frostxtq a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Atunci te sfatuiesc sa mergi pe lucruri mai putin personale (nu haine), alege un obiect care sa ii aminteasca de tine, o jucarie de plus, sau bilete la cinema pentru amandoi happy

| RalucaAlina11 explică (pentru frostxtq):

Mersi mult :*

| frostxtq a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Cu placere happy

Răspuns utilizator avertizat