| GummyBear654 a întrebat:

Peste cateva zile o prietena plecata la facultate in SUA face 19 ani. As vrea un mesaj de la multi ani mai special. Imi e foarte dor de ea si de abia astept sa vina acasa. O cunosc din vara de cand am devenit foarte bune prietena. Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cuta ceva ce-ti place aici: http://felicit.net/

| papuciirupti a răspuns:

Sa iti spunem noi? glumesti! laughing asculta-ma si ia un pix cu o foaie si scrie tot ce simti. leagate de clipele frumoase petrecute de momentee speciale, chiar si de baieti daca ati avut momente in care povesteati. sunt multe chestii pe care poti sa le scrii si le srii doar tu. ala va fi mesajul adevarat. felicitari si bafta.