| ριтιкaa1998 a întrebat:

Prietenul meu s-a despartit de mine cam acum o luna aproximativ. Noi am mai fost impreuna si inainte de cateva ori. Si de fiecare data la inceput totul era frumos,apoi se intampla ceva si se despartea de mine. Nu stiu ce,dar gasea mereu o scuza prosteasca. Atunci,adica acum o luna l-am blocat pe facebook, apoi l-am deblocat ( da stiu laughing) )
Si acum cateva zile mi-a dat cerere de prietenie. Nu mi-a scris absolut nimic deocamdata sau asa. Credeti ca o sa vrea sa imi scrie sau ceva? Adica de ce mi-a dat cerere din nou?

3 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Gaseste.ti alt prieten!

| Exaizo a răspuns:

Oh, asa se intampla cand nu il mai baga nimeni in seama. Mai ofera-i atentie si garantat o sa stea cu tine (that irony)

| IRaluca a răspuns:

Probabil o sa-ti scrie din nouhappy