| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Recent mi-am schimbat grupul de prieteni si as avea o mica problemalaughingGrupul cu care ies este format in general din 5-6 baieti, doar 2 au prietena.Ideea este ca daca iesim intr-o cafenea/bar nu pot sa intru in vorba cu fete aleatoriu, este ca si cum mi-as da un sut in fund singur.laughing
Este nevoie de cineva care sa iti faca introducerea eventual, sau sa ai un punct de plecare.
Incep sa cred ca este ceva in neregula cu mine, nu am mai avut tangenta cu vreo fata de aproape un an de zile (am 20 ani).
Si cum as putea sa ma fac mai placut, tinand cont de faptul ca am 1, 93 si la prima vedere fetele se feresc de mine?laughing
Dupa ce ajungem sa discutam cateva minute isi dau seama ca nu sunt asa de rau si ca au cu cine purta o conversatie, insa eu am nevoie de acel punct de plecare si nu stiu cum sa il obtinlaughing
Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Stai linistit ca multe persoane sunt timide la inceput cu persoane necunoscute. Poate ca si ele sunt la fel de timide, cineva trebuie sa sparga gheata, nu!?