| cineva666 a întrebat:

ce cadou as putea sa fac unui amic bun? happy ceva simbolic

10 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Salut,

Îi poţi da un lănţişor, sau o poză cu voi doi în ramă, brăţara prieteniei.

O zi bună!

| Idkidk a răspuns:

E bine, ai timp! happy

| cineva666 explică:

Nu am poza cu noi 2 happy oricum nu cred ca ar fi fost o idee prea buna happy mai ales ca el ma vede mai mult decat o simpla amica din pacate... astazi este ziua lui si daca tot a venit in tara pentru scurt timp ma gandeam ca ar fi frumos sa i ofer si eu ceva happy mai ales ca el mereu a fost atent cu mine chiar si de la distanta. chiar nu stiu ce as putea sa i iau. nu dispun de multi bani dar pana la urma gestul conteaza happy... as vrea sa i iau ceva sa poata lua cu el cand o sa plece iarhappy.

| cineva666 explică:

N am vazut bijuterii la el happy decat un simplu' piercing in ureche

| Idkidk a răspuns (pentru cineva666):

Îi poţi lua, oricât de mic, poate fi sentimental, şi unic. Gestul contează!

| cineva666 explică:

Asta spuneam si eu ca gestul conteaza dar... chiar nu stiu ce sa i iau laughing bine ca nu ne vedem azi... mai am timp sa ma gandesc.

| cineva666 explică:

I am luat o bricheta misto tongue la cutiuta. mai de fita happy si un breloc de chei pe care scria "cel mai bun prieten''. ceva dragut si nu de prost gust dupa parerea mea

| EaSports a răspuns:

Poti sa-i faci o rama cu voi doi.

| George_Silviu_1999_6FpH a răspuns:

Cel mai simplu! Da-i niste bani! laughing

| cineva666 explică (pentru George_Silviu_1999_6FpH):

Nah happy oricum n are nevoie de bani. munceste in alta tara deci are bani( in spital) happy